Pronájem chata u vody

Pronájem-chata Jesenická přehrada

Pronájem rekonstruované chaty u vody u Jesenické přehrady, u Chebu. Aktuální fotografie a informace k rezervaci a pobytu na chatě vody na: Chata u vody-Jesenické přehrady

Chata stojí u vodní nádrže Jesenice - Jesenická přehrada, Cheb - Karlovarský kraj. Pronájem chaty pro rodinu, rybáře, partu přátel apod. Chata k pronájmu také pro zpřátelé rodiny, pár s dětmi a mladé i starší páry, kamarády, zájmový kolektiv atd.

Mapa - umístění chaty k pronájmu, Mechová čp. 178 na mapě, GPS: 50.04883267674566 , 12.423637666740381 Chata Mechová čp.178 na mapě

Chata k pronájmu u vody – Jesenické přehrady

Koupání v Jesenici patří mezi vyhledávané, vodní nádrž Jesenická přehrada má mimořádně čistou vodu. Přehrada se nachází u lázeňského trojúhelníku, který tvoří Karlovy Vary (45 km), Mariánské Lázně 23 km a Františkovy Lázně 11 km. Lázně Kynžvart 19 km. Město Cheb je 7 km od chaty k pronájmu.

Voda přehrady Jesenice se nachází jen 10 metrů od hranice pozemku-zahrady chaty. Informace o aktuálním stavu hladiny vody dle Povodí Ohře.

Kapacita lůžek: 4 lůžka + přistýlka (dle dohody). 1 x dvoulůžková postel /140 cm x 200 cm/ místnost oddělená závěsem 1 x rozkládací gauč /135 cm x 200 cm / v kuchyni, obývací pokoj V ceně je zahrnuto ložní povlečení, tzn. matrace a postele, přikrývky již povlečené.

Vybavení chaty k pronájmu: – kuchyňská linka: nábytek linky, nádobí, varná deska - sklokeramická, espresso kávovar, rychlovarná konvice, elektrický gril, raclette gril (lze grilovat i na zahradě), lednice + mrazák, klimatizace (chladí a topí, plus možnost nastavit automatické programy), boiler na ohřev teplé vody. – koupelna: sprchový kout, švédské separační WC, umyvadlo, WC další zděné-splachovací WC s bidetovou sprchou na zahradě.

Pronájem chaty u vody

Voda v chatě je užitková, pitná voda k dispozici 100 m od chaty / voda je zdarma - veřejný zdroj vody/. Při příjezdu bude připraveno 10 lahví po 1,5 l čerstvě natočené pitné vody v kuchyňské lince.

Zahrada kolem chaty: K užívání udržovaná zahrada se zastřešenou pergolou a příjemným posezením, zahradní nábytek. Další sezení u venkovního grilu a ohniště. Pro děti houpačka (dětská) dále síťová houpačka. Ovoce - plody jablka, jahody apod. k dispozici. Na zahradě chaty jsou byliny, bylinky můžete použít při vaření. V chatě se nekouří.

Parkovánípřímo u objektu chaty.

Cena za pronájem chaty u vody: Letní sezona 1.6.2023- 30.9.2023 Domácí mazlíčci /pes, kočka/ s vlastním pelíškem + 500,-Kč za 7 dní

Půjčení lodě-pramice za 700,-Kč na 7 dnů

Cena za celou chatu na 7 dní / sobota – sobota/ je 10 900,- Kč + skutečná spotřeba elektrické energie (stav elektroměru lze kontrolovat při příjezdu – zápisu, v průběhu a při odhlášení, platí se jen skutečně spotřebovaná energie).

Mimo letní sezonu je možnost pronajmutí chaty na víkend, kdy je cena 4 500,-Kč + el. energie (cena jen za spotřebovanou el.energii)

Pro klienta platí cena platná v den provedení rezervace. Provozovatel má právo nabídkovou cenu během roku měnit. To však nemá dopad na již uskutečněné objednávky. Do pěti dnů po potvrzení Vaší žádosti z naší strany je nutné poukázat bezhotovostní zálohu ve výši 3 000,-Kč z ceny pobytu a zbytek ceny pobytu uhradit nejdéle týden před nástupem na náš bankovní účet. Vratná kauce – jistota: 2 000,-Kč za objekt.

Storno podmínky: v případě zrušení pronájmu ze strany rekreanta do 20 dnů před sjednaným dnem nástupu se vrací 50 % uhrazené zálohy. Po odstoupení rezervace kratší než 20 dnů se záloha nevrací. Chatu rezervujeme po zaplacení zálohy.

Chata u vody-Jesenické přehrady

Poznejte spojení chata, voda, dovolená na vlastní kůži. Užijte si dovolené na chatě u vody-Jesenické přehrady u Chebu-Karlovarský kraj.

Těšíme se na Váš pobyt na chatě u Jesenice, Cheb.

Tel: +420 723 521 732 (kontakt na majitele chaty)

 Pronájem chata u vody pronájem chata u vody, koupani pronájem chata,ryby,rybáři,úlovky,houby,reference,hostů,jesenická přehrada pronájem chata, Jesenice přehrada Pronájem chaty u vody. Výhled Jesenická přehrada Pronájem chaty, zahrada, dovolená, terasa, grilování Pronájem chaty u vody, zahrada, terasa, grilování, koupání Pronájem chaty,chata u vody,zahrady,koupání,dovolená,čistá voda,jesenická přehrada chata dovolená,pronájem,voda,koupaní,zahrada,čistá voda,Jesenice Chata dovolená u vody, pergola, sezení, grilování, zahrada, terasa, byliny. chata, voda, pronájmy, pokoj chaty, gauč-přespání, výhled na vodu a zahradu pronájem chata, voda, jesenická přehrada, výhled, zahrada, interiér, vybavení, chata k pronájmu u vody pronájem chaty u vody, Jesenice, Jesenická přehrada, kuchyně, kuchyň, kuchyňská linka, klimatizace, výhled do zahrady nájem chata, u vody, voda, vybavení, interiér, Jesenická přehrada chata pronájem Jesenice přehrada, dovolená, postel velká chata pronájem, u vody, lůžka, ubytování, Jesenice chaty pronájmy u vody, Jesenická přehrada, Cheb, WC, Chata pronájem u vody, wc, sprchový kout. Chata pronájem u vody, umyvadlo, zrcadlo, sprchový kout. Jesenice přehrada. Chata k pronájmu u vody - přehrada Jesenice u Chebu pronájem chaty u vody, Jesenice, druhé WC, zděné splachovací plus bidetová sprcha. Chata pronájem u vody, Jesenická přehrada, druhé WC zděné a splachovací, plus bidetová sprcha. pronájem chaty, Jesenická přehrada, zahrada, houpačka pro děti pronájem chaty u vody, přehrada, zahrada, děti Chata, dovolená, pronájem, zahrada, voda. Jesenická přehrada. pronájem chata, Jesenice přehrada chata u voda, vody, pronájem, Jesenická přehrada, obec Mechová čp. 178, Lipová, Cheb

Volejte majiteli na tel.: +420 723 521 732

Volejte majiteli na tel.: +420 723 521 732

CHATA - PŘEHRADA - ZAHRADA

Copyright © 2023 - CHATA u VODY - pronájem, www.chatavoda.cz

webmaster